ایده های کار در منزل

اداره یک تجارت آنلاین قطعاً جذابیت خود را دارد ، کار در منزل اما همچنین مجموعه ای از چالش های خاص خود را دارد. حقیقت این است که شروع کار از هر نوع کاری کار سختی است. در حالی که برخی ممکن است اینترنت را به عنوان یک طرح سریع ثروتمند سازی تصور کنند ، اصول اساسی تجارت هنوز هم اعمال می شود.
در واقع ، "آنلاین" فقط کانالی است که مشاغل را به مردم متصل می کند. این یک ابزار قدرتمند کار در منزل است که به شما امکان می دهد از هر کجای دنیا به هرکسی برسید. اما ایجاد
مشاغلی با آن هنوز در ارتباط با اتصال مشتریان مناسب با پیشنهاد مناسب است.
work-at-home.jpg
افراد بی شماری در حال حاضر جهشی به سمت کارآفرینی داشته اند. و با داشتن ایده های مناسب تجارت آنلاین و ارزش کافی عرق ، شما نیز می توانید.
این در مورد یک ترفند ساده برای تغییر زندگی نیست. شروع یک تجارت آنلاین به این روش کار نمی کند. در عوض ، برای کمک به شما در یافتن ایده های سودآور کسب و کار آنلاین ، ما مجموعه ای از روش های ساده برای شروع کار بدون ترک کار روزانه خود را گردآوری کرده ایم.
ایده بزرگ بعدی خود را پیدا کنید
16 ایده برتر کسب و کار آنلاین
چگونه یک تجارت آنلاین راه اندازی کنیم
ایده تجارت آنلاین خود را زنده کنید
سوالات متداول ایده های تجارت آنلاین
رایگان: لیست بزرگ ایده های تجاری
برای کمک به شما در یافتن الهام از ابتدای کار ، لیستی از 100 ایده کار در منزل مورد نیاز تجاری را تهیه کردیم که به دسته هایی مانند تناسب اندام ، لباس و بازی تقسیم شده است.
16 ایده برتر کسب و کار آنلاین
نمی دانید برخی از ایده های خوب کسب و کار آنلاین چیست؟ لیست زیر را مرور کنید تا بهترین ایده تجاری را برای خود پیدا کنید.
خط لباس خود را شروع کنید
فروشگاه dropshipping راه اندازی کنید
هنر خود را بصورت آنلاین بفروشید
نویسنده ، طراح یا توسعه دهنده مستقل شوید
یک دوره آنلاین آموزش دهید
تلنگرهای مغازه اقتصادی خود را پیدا کنید
کتاب خود را منتشر کنید
یک وبلاگ راه اندازی کنید
دستیار مجازی شوید
سعی کنید تأثیر خود را بگذارید
برنامه ها و وب سایت ها را بسازید
شروع پادکست
به یک بازاریاب وابسته تبدیل شوید
جعبه های اشتراک تصحیح کنید
یک محصول خاص ایجاد کنید
کالاهای دست ساز ایجاد کنید
1. خط لباس خود را شروع کنید
اگر برخی از طرح ها را در ذهن دارید و کمی وقت را نیز در دست دارید ، می توانید شرکت پوشاک خود را از زمین دور کنید.
اگر از قبل فروشگاه Shopify دارید ، می توانید خط تولید لباس خود را با استفاده از Oberlo ، Printify ، Printful یا برنامه مشابه تهیه منبع کالا راه اندازی کنید. هرکدام به طور خودکار فروشگاه شما را به چاپگرهای لباس و تولیدکنندگان لباس پیوند می دهند. آنها همچنین هر مرحله از فرآیند خرده فروشی را برای شما اداره می کنند ، به شما آزادی طراحی و حمل طیف گسترده ای از قطعه ها را از دروازه می دهند.
چرا یک خط لباس راه اندازی کنیم؟
هیچ چیز راضی تر از ایجاد محصولاتی نیست که مردم هر روز استفاده کنند.
به محض ساخت فروشگاه Shopify ، می توانید بلافاصله فروش خود را شروع کنید. با تشکر از برنامه های چاپ بر اساس تقاضا ، روند طراحی و تحویل لباس های سفارشی شخصی شما ساده و ساده شده است.
شما عاشق این خواهید بود که با تبدیل خلاقیت خود به چیزی واقعی و سودآور ، طرح های خود را زنده کنید.
فکر می کنم
ما از Printful برای ایجاد THINK PUP ، فروشگاه پوشاک برای صاحبان سگ استفاده کردیم و در نهایت فقط در عرض سه هفته بیش از 1200 دلار درآمد کسب کردیم. با کمی وقت و تحقیق ، می توانید در راه ایجاد یک شرکت تولید تی شرت نیز موفق باشید.
ما منابع مفیدی را برای کمک به رشد تجارت پوشاک شما در هر مرحله ، از ساخت داستان برند خود تا تبلیغ محصولات خود با بازاریابی تأثیرگذار ، جمع آوری کرده ایم:
19 الگو و مدل ساخت تی شرت آنلاین آماده برای استفاده
نحوه راه اندازی تجارت آنلاین تی شرت
چگونه یک بوتیک آنلاین راه اندازی کنیم: یک کتاب کامل 2021
برای طرفداران: نحوه ساخت و فروش کالای شخصی خود
نماد الگو
دوره رایگان: ایجاد یک تجارت چاپی بر اساس تقاضا
بیاموزید که چگونه محصولات مارک سفارشی خود را به راحتی کار در منزل ایجاد و بفروشید. آدریان موریسون ، کارشناس تجارت الکترونیکی ، چهارچوب خود را برای راه اندازی یک فروشگاه چاپی مطابق تقاضا در دوره ویدئویی رایگان ما به اشتراک می گذارد.
2. فروشگاه dropshipping راه اندازی کنید
فکر می کنید برای اداره کار خود به یک انبار پر از موجودی نیاز دارید؟ دوباره فکر کنید! Dropshipping یک راه عالی برای شروع کار با بودجه است. شما می توانید با تهیه کالایی از قبل از یک تامین کننده و تهیه مراقبت از مواردی مانند بسته بندی و تحقق ، زمین را به زمین بیاندازید.
این فرآیند به شما امکان می دهد از بسیاری از موانعی که ممکن است در راه ایجاد مشاغل شخصی شما وجود داشته باشد ، عبور نکنید. مهمتر از همه ، این خطر پس از ثبت سفارش بزرگ با تولید کننده یا تأمین کننده ، متوجه می شود که بازار کالایی برای شما وجود ندارد.
چرا dropshipping را انتخاب کنیم؟
نیازی نیست که محصولات را در مکانی فیزیکی انبار کنید ، به این معنی کار در منزل که جریان وجه نقد شما در موجودی کالا بسته نمی شود. کمتر از قبل خطر نقدی وجود دارد.
هر زمان که خریدی انجام می شود ، شما با شخص ثالث سفارش می دهید و آنها بقیه مراحل را برای شما انجام می دهند. از آنجا که مجبور نیستید با مواردی مانند ردیابی موجودی کالا یا بسته های پستی سرو کار داشته باشید ، dropshipping بسیاری از سردردهای بالقوه را برای کارآفرینان تازه کار از بین می برد.
هیچ انباری به این معنی نیست که می توانید تجارت خود را از هرجایی اداره کنید. خواه اتاق نشیمن شما باشد یا کافه پایین خیابان ، شما تصمیم می گیرید از کجا کار کنید.
اگر به قطره علاقه دارید
سلام ، راهنمای نهایی Dropshipping را بخوانید تا به شما در شروع کار کمک کند.
اگر ایده فروشگاه اینترنتی ندارید ، در اینجا چند استراتژی برای محدود کردن محصول مناسب آورده شده است:
محصولاتی را برای فروش در Oberlo پیدا کنید.
راهنمای ما را بخوانید یافتن کالایی برای فروش: 12 راهکار برای یافتن اولین محصول سودآور.
این 17 مکان را ببینید که کارآفرینان تجارت الکترونیکی برای یافتن ایده های محصول به آنجا می روند.
دریابید که ما چگونه با استفاده از عینک های وارداتی بازی در طی پنج هفته بیش از 2000 دلار درآمد کسب کردیم.
نماد الگو
وبینار رایگان: راه درست راه اندازی فروشگاه سودآور Dropshipping
بیاموزید که چگونه محصولات پر حاشیه را پیدا کنید ، آنها را به فروشگاه خود وارد کنید و فروش را سریع آغاز کنید.
3. هنر خود را بصورت آنلاین بفروشید
خواه یک نقاش ، عکاس یا نوازنده باشید ، روش های زیادی برای شروع یک تجارت آنلاین و تبدیل آخرین شاهکار خود به یک منبع درآمد با یک وب سایت تجارت الکترونیک با زیبایی طراحی شده است.
اگر نقاشی یا عکاسی نقطه قوت شماست ، می توانید آثار خود را به عنوان چاپ ، بوم و پوسترهای قاب دار با استفاده از Printify یا Printful بفروشید. این یک روش خارق العاده برای تبدیل هنر شما به چیزی ملموس است که مردم می توانند به خانه خود ببرند و در فضای خود ادغام شوند. آیا موسیقی مورد شماست؟ شما می توانید بیت ها ، آهنگ ها ، نمونه ها و موارد دیگر را به عنوان محصولات دیجیتالی بفروشید.
کافی است نگاهی به The Drum Broker ، بزرگترین تجارت آنلاین نمونه طبل در جهان بیندازید. این یک مدل تجاری موفق و پایدار با کمک برنامه هایی مانند FetchApp و ShipStation ایجاد کرد.
چرا هنر کار در منزل خود را می فروشید؟
با وارد کردن کار خود به خانه مشتریان ، بخشی از زندگی مردم خواهید کار در منزل شد.
با راه اندازی فروشگاه آنلاین ، بستری را برای به نمایش گذاشتن کارهای خود ایجاد خواهید کرد.
به عنوان یک هنرمند ، خلق هنر فقط یک سرگرمی نیست - بلکه یک سبک زندگی است. این فرصت شماست که اشتیاق خود را به یک جریان درآمد تبدیل کنید و به طور بالقوه کاری را انجام دهید که برای امرار معاش دوست دارید.
آماده اید ایده فروشگاه آنلاین خود را زنده کنید؟ با منبع زیر شروع کنید:
نحوه فروش هنر آنلاین (از هنرمندانی که با موفقیت کسب درآمد کرده اند)
چگونه شغل سفارشی مورد تلفن خود را راه اندازی کنیم
راهنمای رایگان: چگونه می توان یک محصول سودآور برای فروش آنلاین پیدا کرد
از شروع کار هیجان زده هستید ، اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید؟ این راهنمای رایگان و جامع به شما یاد می دهد که چگونه کالاهای عالی و تازه محبوب با پتانسیل فروش بالا را پیدا کنید.
4- یک نویسنده ، طراح یا توسعه دهنده مستقل شوید
نویسندگان ، توسعه دهندگان و طراحان گرافیک می توانند براساس استعدادهای خود شغلی راه اندازی کنند. به عنوان یک فریلنسر ، با کمک به افراد در سراسر جهان برای انجام پروژه های خود ، می توانید مهارت های خود را به خوبی استفاده کنید (البته در حالی که خودتان درآمد کسب می کنید)
کار آزاد به معنای متعهد کردن به پروژه های چند ماهه نیست که وقت آزاد شما را می خورد. به راحتی می توانید کارهای متناسب با برنامه خود را انتخاب کنید.
برای یافتن افرادی که به کمک شما نیاز دارند ، به بازارهای آزاد مانند Upwork و Fiverr مراجعه کنید.
تجارت آنلاین مستقل Fiverr
شایان ذکر است که Fiverr کمی متفاوت از یک تابلوی کاری سنتی است. همانطور که از نامش پیداست ، بسیاری از مشاغل ارسال شده 5 دلار پرداخت می کنند. نکته مهم در کسب درآمد کل در Fiverr تنظیم دقیق پیشنهادات شما است تا بتوانید به راحتی مشتری بیشتری را بابت پول بیشتر افزایش دهید.
به عنوان مثال ، شما می توانید به عنوان سرویس اولیه 5 دلاری خود ، نوشتن یک مقدمه 150 کلمه ای برای یک پست وبلاگ. به عنوان یک افزایش ، می توانید برای هر 150 کلمه اضافی 10 دلار دیگر هزینه کنید. می توانید خدمات خود را بهینه کنید تا ترکیبی پیدا کنید که ارزش آن را برای شما بگذارد.
اگر می خواهید بر میزان شارژ خود کنترل کامل داشته باشید ، یک فروشگاه Shopify ایجاد کنید. شما می توانید خدمات خود را به عنوان محصولات لیست کنید و حمل و نقل را غیرفعال کنید ، زیرا در واقع از نظر جسمی چیزی به مشتریان خود تحویل نخواهید داد. حتی می توانید از برنامه هایی مانند BookThatApp و Calendar Calendar استفاده کنید تا به مشتریان خود امکان تعیین وقت ملاقات را بدهید.
چرا مستقل؟
وقتی به صورت آزاد کار می کنید ، انتخاب می کنید روی کدام پروژه ها می خواهید کار کنید و برنامه و محل کار خود را تنظیم می کنید.
دریافت کار برای انجام کاری که در آن مهارت دارید احساس سودآوری است ، خواه خودتان بخواهید اعتصاب کنید یا فقط می خواهید آخر هفته پول اضافی بدست آورید.
اگر در زمینه نوشتن ، طراحی یا توسعه تازه وارد هستید ، آزاد کار کردن راهی عالی برای ساختن نمونه کارها و کسب تجربه واقعی در طیف وسیعی از صنایع است. ممکن است دریابید که به چیزی که هرگز انتظار آن را نداشتید مهارت و علاقه خاصی دارید.
اگر به نظر می رسد که فریلنسر ایده خوبی برای وب سایت پولساز برای سبک زندگی شما است ، ما چند مقاله عالی را گردآوری کرده ایم که می توانند به شما کمک کنند از وقت خود نهایت استفاده را ببرید:
7 راه برای داشتن بازده بیشتر هنگام کار در خانه
13 ابزار رایگان و برنامه های سفر که باعث می شود کار از راه دور برای شما مفید باشد
5. یک دوره آنلاین آموزش دهید
آموزش یک دوره آنلاین یک ایده تجاری با سرمایه گذاری کم برای تولید درآمد منفعل است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک گردآوری ویدیویی را برای توضیح موضوعی که با آن آشنا هستید تهیه کنید و سپس آن را در وب سایت شخصی خود میزبانی کنید.
اگرچه از قبل به تلاش نیاز دارد ، اگر موفق به طراحی یک مجموعه آموزش ویدیویی پرمخاطب و ارزشمند شوید ، با ادامه ثبت نام افراد در دوره شما ، به طور مداوم درآمد کسب خواهید کرد.
به sta
RT اولین دوره آنلاین خود را ایجاد کنید ، موضوعی را که می دانید به اندازه کافی برای آموزش کار در منزل نحوه ساختن از ابتدا به کسی ، ایده پردازی کنید. این به معنای واقعی کلمه می تواند هر چیزی باشد - تولید موسیقی ، بازاریابی شبکه های اجتماعی ، توسعه وب ، شما آن را نامگذاری کنید.
در مرحله بعدی ، می خواهید یک برنامه پخش صفحه نمایش مانند ScreenFlow را برای ضبط صفحه و صدا در حالی که دانش آموزان خود را از طریق آموزش خود می گذرانید ، بگیرید. ScreenFlow همچنین همراه با یک مجموعه ویرایش فیلم داخلی است که به شما امکان می دهد فیلم های خود را در یک سیستم عامل بگیرید و برش دهید.
چرا یک دوره آنلاین آموزش می دهید؟
با یک دوره آنلاین می توانید آن را به معنای واقعی کلمه تنظیم کرده و فراموش کنید. برای ایجاد یک دوره آنلاین ، بسته به پیچیدگی مورد نظر خود ، چند روز یا چند هفته وقت بگذارید و می توانید برای هفته ها از مزایای آن بهره مند شوید.
شما از قبل دانش دارید ، فقط باید آن را به اشتراک بگذارید. به آموزش چیزی بپردازید که در حال حاضر در آن متخصص هستید و بقیه به طور طبیعی به وجود می آیند ، خواه ساخت برنامه های iOS ، ایجاد بودجه ماهانه یا اجرای تبلیغات فیس بوک.
آموزش مهارت جدید به شخص ، پاداش خودش است. اگرچه قطعاً برای آموزش دوره های آنلاین پول لازم است ، کمک به سایر افراد به خودی خود تجربه رضایت بخشی است.
6. مغازه های صرفه جویی را پیدا کنید
اگر شما عاشق زدن فروشگاه های اقتصادی و شکار کردن معاملات عالی هستید ، یک ایده عالی تجارت الکترونیک این است که گنجینه های دست دوم خود را به صورت آنلاین بفروشید.
مشتریان بالقوه شما می خواهند چیزهای جالبی بخرند ، اما آنها نمی خواهند پیراهن های قدیمی فوتبال و کمربندهای بافته شده را حفاری کنند تا به دست آوردن یک کشف شگفت انگیز برسند. با قرار دادن خود به عنوان یک متولی قابل اعتماد که می تواند بیرون برود و آن قطعات عالی را برای دیگران کشف کند ، از این مزیت استفاده کنید.
چرا یافته های فروشگاه اقتصادی خود را می فروشید؟
بیایید این را بپذیریم که شما به هر حال قفسه های فروشگاه ثروت را شانه می کنید ، بنابراین ممکن است با به کار بردن اعتیاد به خرید خود مقداری پول بدست آورید.
حاشیه ها زیاد است. آن کلاه توپی دو دلاری RadioShack که آخر هفته پیدا کردی؟ می توانید آن را به کلاه پرنعمت 40 دلاری تبدیل کنید.
شما در حال فروش چیزی بی نظیر هستید. در هیچ کجای دیگر وب افراد نمی توانند مجموعه های پرنعمت را که شما کنار هم قرار داده اید پیدا کنند.
می خواهید چیزهای جالب خود را به پول پیتزا تبدیل کنید؟ نگاهی به این راهنماها برای زیبا نشان دادن محصولات خود در عکس ها بیندازید:
راهنمای قطعی DIY برای عکاسی از محصولات زیبا
7 قدم برای عکاسی از محصول لباس زیبا
10 اشتباه رایج در عکاسی از محصولات جواهرات (و چگونه می توان از آنها جلوگیری کرد)
7. کتاب خود را منتشر کنید
پذیرفتن آن اشکالی ندارد: شما روزی به انتشار کتاب خود فکر کرده اید. اگرچه دیدن نام شما در لیست پرفروش ها به نظر یک رویای لوله ای است ، اما در واقع دور از دسترس نیست.
فرقی نمی کند این یک رمان علمی تخیلی باشد ، یک راهنمای بازاریابی یا یک کتاب عکس کودکان ، اکنون گزینه های زیادی برای موفقیت در انتشار خود کار وجود دارد. این موارد شامل انتشار نوشته های شما به عنوان کتاب الکترونیکی با برنامه Digital Downloads برای خدمات چاپی درخواستی مانند Blurb و CreateSpace است.
بارگیری دیجیتال
برای فروش کتاب های الکترونیکی از طریق فروشگاه آنلاین خود ، برنامه Digital Downloads را نصب کنید و بلافاصله می توانید فایل های دیجیتال را به عنوان محصول کار در منزل ذخیره کنید. پس از خرید ، کتابهای الکترونیکی شما از طریق ایمیل یا به عنوان یک لینک بارگیری مستقیم برای مشتریان ارسال می شود.
اگر می خواهید نسخه های فیزیکی کتاب خود را بفروشید ، فقط در صورت خرید کار ، باید Blurb یا CreateSpace را سفارش دهید. آنها به صورت سفارشی کتاب شما را چاپ می کنند و کل مراحل ذخیره سازی و تحقق را کنترل می کنند.
چرا کتاب منتشر می شود؟
چه فایده ای دارد که اگر چیزی در آنجا نباشد که چیزی بخواند؟ خود چاپ کار در منزل سریعترین راه برای دستیابی کتاب شما به دست خوانندگان بالقوه است.
چاپ ، ذخیره سازی و تحویل به لطف خدماتی مانند Blurb و CreateSpace انجام می شود.
نوشتن خلاق اشتیاق شماست و شما لیاقت این را دارید که بتوانید در حین انجام کاری که از آن لذت می برید ، درآمد کسب کنید.
آیا آماده زندگی رویاهای خود را در زمینه نویسنده شدن دارید؟ این منابع به شما کمک می کنند تا به سمت بالا بروید:
چگونه می توان یک کار را شروع کرد: 12 قدم که هر بنیانگذار در سفر کارآفرینی خود با آن روبرو می شود
هک مطبوعات: روش های هوشمندانه برای پوشش رایگان مطبوعات با بودجه صفر
8- یک وبلاگ راه اندازی کنید
وبلاگ نویسی از بدو تأسیس تاکنون مسیری طولانی را طی کرده است. آنچه روزگاری مجله مجازی بود اکنون به بازاریابی و حتی ابزاری برای کسب درآمد تبدیل شده است.
خواه از انتشار پست های پشتیبانی شده ، میزبانی تبلیغات شخص ثالث یا فروش محصولات خود درآمد کسب کنید ، وبلاگ یک ایده عالی برای تجارت آنلاین است که می توانید در خانه شروع کنید.
نکته اساسی در راه اندازی یک وبلاگ موفق تمرکز بر ایجاد یک مخاطب متعهد و وفادار است. کار اینترنتی در منزل وقتی با رویکرد مخاطب محوری شروع می کنید ، جامعه ای را پرورش می دهید که به شما اعتماد کند. و وقتی می توانید اعتماد کسب کنید ، می توانید درآمدزایی کنید.
آقای Money Mustache از همین طریق وبلاگ معروف مالی شخصی خود را شروع کرد. آنچه به عنوان یک جنبش آغاز شد ، به یک تجارت موفق تبدیل شده است که باعث پوشش رسانه ملی می شود.
آقای سبیل پول
چرا یک وبلاگ راه اندازی می کنیم؟
بلاگ ها دارای قابلیت رشد نامحدود هستند. شما می توانید به بازاریابی وابسته ، زیست محیطی گسترش دهید
تجارت ، دوره ها و اساساً هر فعالیت تجاری دیگر. برخی از وبلاگ ها حتی برای درآمدزایی از مدل اشتراک پولی استفاده می کنند.
وبلاگ یک نمایش طولانی مدت است. اگرچه نتایج یک شبه را نخواهید دید ، اما به احتمال زیاد دوام بیشتری دارند. یک وبلاگ برای همیشه در اینترنت زندگی می کند - یا حداقل تا زمانی که آن را حذف کنید.
این به شما امکان می دهد نوشتن خود را کار در منزل تمرین کنید - یک مهارت ضروری برای داشتن تجارت و ارتباطات. برای بهبود نوشتار خود از ابزارهایی مانند Writer یا Hemmingway استفاده کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شروع ، این مقالات را بررسی کنید:
چگونه می توان وبلاگی را راه اندازی کرد که می تواند در یک کسب و کار رشد کند
8 وبلاگ درخشان که توسط فروشگاه های تجارت الکترونیکی اداره می شوند (و آنچه می توانید از آنها یاد بگیرید)
4 الگو پست الکترونیکی تجارت الکترونیکی برای ایجاد ترافیک برای فروشگاه شما
چگونه یک وبلاگ در عرض دو سال به فروشگاه فیزیکی تبدیل شد
9. دستیار مجازی شوید
آیا شما فوق العاده منظم هستید و عاشق کار در پشت صحنه هستید؟ در این صورت ، شما ممکن است بهترین گزینه برای شروع یک دستیار مجازی (VA) باشید.
VA به کارآفرینان ، مشاغل و مدیران کمک می کند تا زندگی شخصی و شغلی خود را سازمان دهند. طیف گسترده ای از وظایف وجود دارد ، از زمانبندی قرار ملاقات گرفته تا مدیریت بازاریابی اساسی و موارد دیگر. و همه چیز بصورت آنلاین انجام می شود.
چرا VA می شوی؟
با مشتری ایده آل خود کار کنید. حتی اگر در ابتدا نمی دانید ، با گذشت زمان خواهید فهمید که با چه کسانی دوست دارید کار کنید و دوست دارید چه کاری برای آنها انجام دهید. می توانید برای تأمین این موارد برگزیده ، کار خود را توسعه دهید.
با مردم از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. تمام آنچه شما برای انجام کارهای خود به اینترنت متصل هستید ، می توانید این فرصت را داشته باشید که با مشتریان و متخصصان بین المللی کار کنید.
تجارت خود را به شبکه VA تبدیل کنید. اگر بیش از حد مشغول هستید یا اهداف رشد دارید ، می توانید VA استخدام و آموزش دهید تا زیر نظر شما کار کنند و سود را افزایش دهند.
10. دست خود را در تأثیرگذار بودن امتحان کنید
بازاریابی اینفلوئنسر در صحنه بازاریابی منفجر شده است ، و اگرچه مصرف کنندگان کار در منزل از هوش بیشتری برخوردار می شوند ، هنوز فرصتهای تجاری زیادی وجود دارد.
از آنجا که اینفلوئنسرها برای کارهای نادرست در آب داغ قرار گرفته اند ، یک حرکت به سمت تأثیرگذارهای کوچک وجود دارد - پروفیل هایی با دنباله های کوچکتر اما درگیرتر. خبر خوب: برای کسب درآمد در اینستاگرام به میلیون ها دنبال کننده نیاز ندارید.
چرا تأثیرگذار باشید؟
این فرصتی برای آشنایی با بازاریابی است - به ویژه اگر علاقه مندید که آن را به عنوان یک شغل یا یک کسب و کار اضافی دنبال کنید ، بسیار ارزشمند است.
با مارک های جدید و جالب آشنا خواهید شد. ممکن است محصولات و شرکت های موردعلاقه خود را کشف کنید که اگر خدمات شما را نخواسته اند ، هرگز پیدا نمی کردید.
خیلی ساده است که یک میمون می تواند این کار را انجام دهد خوب ، نه به معنای واقعی کلمه - اما اگر دوربین خجالتی باشید می توانید حیوان خانگی خود را به ستاره تبدیل کنید.
در اینجا نکات و داستانهای الهام بخش ما برای شروع به عنوان یک تأثیرگذار آورده شده است:
چه چیزی در واقع برای تبدیل شدن به یوتیوب تمام وقت نیاز دارد: تئوری "بله"
چگونه می توان از طریق YouTube درآمد کسب کرد (بدون یک میلیون مشترک)
مزیت ناعادلانه ساختن مگا اینفلوئنسر به عنوان بنیانگذار شما
11. ساخت برنامه ها و وب سایت ها
اگر اهل فن هستید ، مهارت های کدگذاری را کسب کنید و شروع به ساخت کنید. چه برنامه های تلفن همراه ، چه برنامه های Shopify یا وب سایت ها ، می توانید محصولات دیجیتالی را برای خرید یا به عنوان ارائه دهنده خدمات ایجاد کنید.
به عنوان مثال ، می توانید یک قالب تم Shopify سفارشی ایجاد کنید و آن را به بازرگانانی که به دنبال یک روش ارزان قیمت DIY برای طراحی وب سایت خود هستند ، بفروشید. یا مستقیماً با مشتریان کار کنید تا وب سایت ها و برنامه هایی متناسب با نیازهای خاص آنها بسازید.
چرا می توان برنامه و وب سایت ساخت؟
فناوری به جایی نمی رسد و تقاضا برای مهارت های فنی لازم برای ساخت برنامه ها و وب سایت ها فقط به رشد خود ادامه می دهد.
تعداد بیشماری سیستم عامل و سیستم وجود دارد. اگر از یکی خسته شدید ، یاد بگیرید و به دیگری منتقل شوید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت برنامه ها ، این مقاله ها را از Shopify Partners بررسی کنید:
چگونه یک برنامه Shopify در یک هفته بسازیم
4 نکته اساسی برای ساخت اولین تم Shopify
12. پادکست را راه اندازی کنید
اگر صدای صدای خود را دوست دارید ، ضبط آن را برای پادکست در نظر بگیرید. پادکست ها ایده ای عالی برای مشاغل خانگی با چندین گزینه کسب درآمد ، مشابه راه اندازی یک وبلاگ هستند.
در اینجا آنچه شما برای شروع پادکست خود نیاز دارید:
یک میکروفون با کیفیت بالا
نرم افزار ضبط صدا
نرم افزار ضبط تماس
برای تبلیغ پادکست خود ، همکاری با چهره های برجسته را به عنوان مهمان برنامه خود در نظر بگیرید. شنوندگان را تشویق کنید که نظرات خود را بگذارند و پادکست خود را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند.
چرا پادکست شروع می شود؟
پادکست ها کار در منزل به محبوبیت خود ادامه می دهند. طبق Podcast Insights ، 51٪ از آمریکایی ها به پادکست گوش داده اند.
پادکست موفق می تواند به فرصت های بی پایان منجر شود: اپیزودهای خود را به وبلاگ تبدیل کنید ، خواستار حامیان مالی و تبلیغات شوید و ارتباطاتی برقرار کنید که قبلاً هرگز نمی توانستید.
13. یک بازاریاب شرکت وابسته شوید
بازاریابی وابسته زمانی است که شما کالایی یا خدماتی را با به اشتراک گذاشتن آن در وبلاگ یا رسانه های اجتماعی در لیست ایمیل ، وب سایت یا کانال های دیگر پیشنهاد می کنید. شما هر بار کسی که فعالیت خود را تغییر می دهد کمیسیون دریافت می کنید
پیوند یا کد ارجاع منحصر به فرد خود را.
یک برنامه وابسته متناسب با علایق ، مارک شخصی و مخاطبان هدف خود پیدا کنید. آینده سهامداران ، ShareASale و FlexOffers چند نمونه هستند. آمازون برنامه وابسته خاص خود را دارد و شما همچنین می توانید از فروشگاه وابسته Shopify دیدن کنید.
پس از ثبت نام ، اشتراک گذاری را شروع کنید. پست های رسانه های اجتماعی ، مقالات وبلاگ ، ایمیل ها و سایر مطالب راجع به اینکه محصول یا خدمتی که تبلیغ می کنید عالی است ، ایجاد کنید. مخاطبان خود را با تبلیغات بیش از حد اشباع نکنید ، در غیر این صورت شما به عنوان نامه های ناخواسته یا غیراصلی روبرو می شوید.
چرا بازاریابی وابسته انجام می شود؟
آسان است: شما احتمالاً محصولات و خدمات مورد استفاده خود را در حال حاضر تبلیغ می کنید. اکنون می توانید برای آن پول دریافت کنید!
بازاریابی وابسته منبع بزرگی از درآمد منفعل است. با برنامه وابسته Shopify ، شرکت های وابسته به طور متوسط ​​58 دلار برای هر کاربری که در یک برنامه پولی ثبت نام می کنند و 2000 دلار برای هر مراجعه به علاوه به دست می آورند.
14. جعبه های اشتراک تصحیح شده
جعبه های اشتراک بسته های مضمونی از محصولات مختلف هستند. جعبه های اشتراک تقریباً در هر صنعت وجود دارد ، از بسته های غذایی و تنقلات صنایع دستی گرفته تا محصولات تناسب اندام و آرایش. جعبه های اشتراک را می توانید تقریباً در هر موضوعی که انتخاب می کنید ، تنظیم کنید.
به عنوان مثال بوکسو ، میان وعده های ژاپنی را سرگرم می کند و هر ماه آنها را برای مشتریان ارسال می کند.
مثال تجارت آنلاین بوکسو
وقتی جعبه های اشتراك را درست می كنید ، با مارك ها و صنعتگران برای خرید و فروش مجدد محصولاتشان به صورت بسته ارائه می دهید. به طور معمول ، مصرف کنندگان انتظار دارند از آنچه در جعبه است ، متعجب شوند ، اگرچه برخی از موارد (مانند بسته های آماده غذا) وجود دارد که مشتری آنچه را دریافت می کند انتخاب می کند.
چرا جعبه های اشتراک را تصحیح می کنیم؟
این یک تجارت فصلی مناسب است. از قضا ، جعبه های "اشتراک" بیشتر از خریدار به عنوان هدیه خریداری می شوند. بنابراین اگر فقط در بخشی از سال به انجام مشاغل آنلاین خود علاقه دارید ، این می تواند مدلی باشد که ارزش بررسی آن را دارد.
این یک صنعت در حال رشد است. فروش تجارت اشتراکی از 57 میلیون دلار در سال 2011 به بیش از 2.6 میلیارد دلار در سال 2016 رسیده است.
شما نیازی به ایجاد محصولات خود ندارید. در عوض ، می توانید از محصولات اثبات شده و موفقی استفاده کنید و به سادگی آنها را در یک بسته خوب قرار دهید.
آیا علاقه مند هستید که بدانید چگونه تجارت جعبه اشتراک خود را شروع کنید؟ از این منابع بیاموزید:
نحوه راه اندازی مشاغل اشتراکی: راهنمای مختصر
نحوه راه اندازی جعبه اشتراک: درسهایی از یک تجارت موفق کره ای در زمینه زیبایی
طراحی جعبه اشتراک که هر ماه ارزش جعبه گشایی را دارد
15. یک محصول خاص ایجاد کنید
اگر فرصتی را در مکان خاصی تشخیص دهید ، ممکن است در ایده موفقیت آمیز کسب و کار آنلاین بعدی خود باشید. محصولات طاقچه مخاطبان منحصر به فردی را تهیه می کنند. اگر خوب انجام شود ، آنها به جامعه خاصی خدمت می کنند.
طاقچه ها می توانند بر اساس صنعت ، جمعیتی ، قیمت ، جغرافیا ، ارزش ها ، ویژگی های محصول و موارد دیگر باشند. در واقع ، یک طاقچه می تواند هر چیز خاصی باشد که بتواند گروه کوچکی از مشتریان بالقوه را هدف قرار دهد. مثلا:
مصرف کنندگان آگاه: به محصولات و مارک های گیاهی ، پایدار و سازگار با محیط زیست فکر کنید.
صاحبان حیوانات خانگی: حتی می توانید با توجه به نوع حیوان خانگی حفاری کنید.
کارگران از راه دور: این متخصصان ویژگی های خاصی متفاوت از کارگر اداری سنتی دارند.

"ایده های کار در منزل" へのコメントを書く

お名前
メールアドレス
ホームページアドレス
コメント